Dzień dobry!

Przed nami kolejny rok, nowe wyzwania, sukcesy, porażki, doświadczenia.

Każdy z nas chce stać się kimś wyjątkowym, potrzebnym, a przede wszystkim dobrze przygotowanym do życia.

Każdy pragnie poznawać świat i nowych ludzi. Każdy marzy o sukcesie. Aby jednak zdobyć świat, trzeba wcześniej zdobyć wiedzę, praktykę, doświadczenie. Rodzice marzą, aby ich dzieci osiągnęły sukces w przyjaznej atmosferze, z dala od zagrożeń współczesnego świata, zbędnej rywalizacji i bezdusznej anonimowości. Dzieci marzą o wyrwaniu się w daleki świat nie zważając na brak doświadczeń i umiejętności.

Wszystko w życiu przed Wami; wybierzcie szkołę, w której zdobędziecie wymarzony i potrzebny zawód. Szkołę, która przygotuje Was do podjęcia dalszej nauki. Szkołę, która przygotuje Was do życia, a przede wszystkim szkołę, która pozwoli spełnić Wasze marzenia.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Zespołu Szkół Zawodowych w Pustkowie Osiedlu.