Biblioteka

„Lato z książką”

Wielkimi krokami zbliża się lato i upragnione wakacje!

Naszym Czytelnikom polecamy zatem kolejny, trzeci już cykl czytelniczy

Lato z książką”.

Wśród naszych nowości znajdziecie książkę

Jenny Han „Tego lata stałam się piękna”. Główna bohaterka Belly liczy czas w porach roku. Wszystko to, co niezwykłe i magiczne, przytrafia się jej między czerwcem a sierpniem. Zimą dziewczyna odlicza tygodnie dzielące ją od lata, od domku przy plaży, Susanny i – co najważniejsze – od Jeremiego i Conrada. Najpierw traktowała ich jak braci, a potem pokochała jak chłopaków. Tego lata, tego pięknego i koszmarnego lata, wszystko zaczyna się zmieniać. Ale czy skończy się tak, jak już dawno powinno się skończyć?

Polecamy również coś o dziewczynach i dla dziewczyn!

Helen Bailey „Płynę pod prąd”. Życie Elektry jeszcze bardziej staje na głowie, gdy na scenę wkracza Maddy, Cud-kuzynka z Manhattanu, a wysłany do niej e-mail o boskim Jagsie wywołuje katastrofalny, a zarazem zabawny ciąg zdarzeń. Łucja wzdycha do Żabojada, którego poznała na wakacjach, a Ruta myśli wyłącznie o pewnym Gościu od Big Maców. Makrela, nowa dziewczyna ojca, wciąż przysparza Elektrze niespodzianek...

A na koniec tylko dla naszych Czytelników

Wszystko o miłości” Rosie Rushton. Kiedy Frankie wprowadza się do swoich bogatych kuzynów, nagle wchodzi w środek wydarzeń jak z tabloidów. Nieśmiała, przytłoczona ostatnimi rodzinnymi kłopotami oraz presją otoczenia ucieka do swej pasji: przelewa uczucia na papier...

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i spędzenia wakacyjnego wypoczynku z książką na leżaku w upragnione i upalne dni.

b_150_100_16777215_00_images_lato.jpg