Absolwenci 2020 otrzymali świadectwa i certyfikaty.

b_150_100_16777215_00_images_oliwiaa.jpgW dniu 27 kwietnia 2020 r  absolwenci klasy  Liceum Ogólnokształcącego z innowacją pedagogiczną "Edukacja mundurowa - Obrona Terytorialna" zakończyli kolejny etap kształcenia i otrzymali świadectwa ukończenia szkoły oraz certyfikaty potwierdzające udział w zajęciach mundurowych.

Na szczególne wyróżnienie zasługują uczennice które otrzymały świadectwa z wyróżnieniem oraz certyfikaty ukończenia klasy mundurowej z oceną celującą: Siwula Aleksandra, Pietrucha Oliwia, Barnaś Wiktoria, Krajdyner Klaudia i Sysło Magdalena.

Gratulujemy naszym absolwentom ukończenia szkoły i życzymy  powodzenia na czekającym ich egzaminie maturalnym oraz dalszych sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

Teraz kiedy już  zrobiliście krok w dorosłość niech prowadzą was te słowa Jana Pawła II  „Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali”.

b_150_100_16777215_00_images_oliwiaa1.jpg