HOTELARZE STEWARDZI UCZĄ SIĘ OD ZAWODOWCÓW – SPOTKANIE Z MANAGERAMI HOTELU AMBASADORSKI **** I METROPOLITAN *** W RZESZOWIE

b_150_100_16777215_00_images_mmetro1.jpgW listopadzie hotelarze z innowacją pedagogiczną steward/stewardesa brali udział w wycieczce przedmiotowej do Rzeszowa. Celem wyjazdu było zapoznanie młodzieży z usługami noclegowymi, żywieniowymi i dodatkowymi świadczonymi w Hotelu Ambasadorski **** i Metropolitan **** w Rzeszowie. Program wycieczki przygotowała Pani Bernadetta Ząbek nauczycielka przedmiotów zawodowych. Oto jak opisują uczniowie tą niezwykłą lekcję:

„Dnia 07.11.2019r. razem z moją klasą wybrałam się do Rzeszowa, aby zwiedzić dwa czterogwiazdkowe hotele znajdujące się w samym sercu miasta, na Rynku Głównym. Pierwszym hotelem, do którego się udaliśmy był Hotel Ambasadorski. W recepcji przywitał nas manager obiektu. Hotel znajduje się w XVII wiecznej kamienicy, która została gruntownie odremontowana i odrestaurowana. W środku znajduje się Cukiernia Wiedeńska, z której mogą korzystać zarówno goście hotelowi jak również osoby z zewnątrz. Manager hotelu oprowadził nas po piętrach, pokazał jednostki mieszkalne 1-os. w tym jeden przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Zobaczyliśmy również znajdującą się na poziomie -1 i -2 salę gastronomiczną z widokiem na Rzeszowską Trasę Podziemną, club fitness, saunę oraz pralnię i magazyn bielizny. Hotel Ambasadorski to doskonałe miejsce spotkań biznesowych i turystycznych. Kolejnym obiektem, do którego się udaliśmy był **** Hotel Metropolitan. Po nim oprowadzała nas Pani manager, która zaprowadziła nas do nowoczesnego apartamentu, który bardzo mi się podobał ze względu na przestronność i kolorystykę. Później udaliśmy się do sali konferencyjnej, gdzie wysłuchaliśmy wiele cennych uwag na temat organizacji eventów. Na koniec spotkania udaliśmy się do Restauracji Manufaktura, w której serwowane są posiłki dla gości. Jest ona bardzo elegancka i ma swój niepowtarzalny charakter. Wycieczka do Rzeszowa była bardzo ciekawa i bardzo mi się podobała. Nauczyliśmy się dzięki niej wielu rzeczy. /Kamila Gardziel/

 b_150_100_16777215_00_images_mmetro2.jpgb_150_100_16777215_00_images_mmetro3.jpgb_150_100_16777215_00_images_mmetro4.jpgb_150_100_16777215_00_images_mmetro5.jpgb_150_100_16777215_00_images_mmetro6.jpg