Właśnie dziś nastał czas na zbieranie owoców swojej pracy

b_150_100_16777215_00_images_zakonnn.jpgZakończenie roku szkolnego to ważny moment w uczniowskim życiu. Zamykają się drzwi jednej klasy, a otwierają drugiej. Całoroczna praca przynosi różne owoce.

Jej wyniki  przedstawił Pan Dyrektor, sporządzając  bilans zysków i strat. Wyróżnieni uczniowie otrzymali świadectwa i nagrody.

b_150_100_16777215_00_images_zakonnn1.jpgDziś dodatkowo wyraziliśmy wdzięczność odchodzącej na zasłużoną emeryturę Pani profesor Ewie Imiołek za wkład w kształtowanie umysłów i postaw niejednego pokolenia. Oprócz Pana Dyrektora przemawiającego w imieniu Grona Pedagogicznego, podziękowania złożyli też uczniowie. Dziękowali za trud, cierpliwość i wyrozumiałość dla ich błędów, niedoskonałości. Jednocześnie przyznali, iż  żywią nadzieję, że we wspomnieniach zachowany zostanie tylko ich dobry obraz.

Choć zapewne zakończenie pracy zawodowej to niezwykle doniosły moment w życiu każdego nauczyciela, to rozstać się ze szkołą  nie można definitywnie, bowiem całe życie nią jest.

b_150_100_16777215_00_images_zakonnn2.jpg