‘’NAJLEPSZY” - WYJAZD UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ ZAWODOWYCH W PUSTKOWIE OSIEDLU DO KINA 3 D W MIELCU.

b_150_100_16777215_00_images_samsung-122.jpgW dniu 5 stycznia 2018r. uczniowie ZSZ w Pustkowie Osiedlu udali się do Mielca by obejrzeć film pt. „Najlepszy”. Głównym bohaterem filmu jest Polak, który zachwycił świat, a który u nas, do dziś, pozostaje osobą praktycznie nieznaną. To fascynująca, pełna morderczego wysiłku, spektakularnych upadków i niezwykłej siły, historia inspirowana życiem Jerzego Górskiego, który ukończył bieg śmierci oraz ustanowił rekord świata

w triathlonowych mistrzostwach świata, zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman z czasem 24h:47min:46sek.

Ten rekord nie byłby jednak możliwy, gdyby w jego życiu nie pojawiły się dwie kobiety. Jedną stracił. Druga stała się inspiracją, aby zawalczył o swoje życie.

Młodzieży bardzo podobał się film, który skłania do refleksji.