BEZPIECZEŃSTWO CZY ZAGROŻENIE

b_150_100_16777215_00_images_adminis1.jpgUczniowie naszej szkoły kolejny rok z rzędu uczestniczą w zajęciach Młodzieżowej Akademii Bezpieczeństwa organizowanych przez Wyższą Szkołę w Rzeszowie - WSPiA.

Wykłady oraz zajęcia praktyczne prowadzone są przez specjalistów z zakresu bezpieczeństwa wewnętrznego, prawa, administracji, a także ochrony osób, mienia, obiektów.

Pierwsze zajęcia odbyły się 29 listopada 2017 roku w 2LO im. księdza Jana Twardowskiego w Dębicy dotyczyły szeroko pojętego bezpieczeństwa i współczesnych zagrożeń.

b_150_100_16777215_00_images_adminis.jpg„Jest to niezwykle przyciągający projekt, dający możliwość poszerzenia wiedzy z zakresu prawa, bezpieczeństwa i kryminalistyki. Szczególne zainteresowanie budzi wśród nas - młodzieży z liceum mundurowego. Z ciekawością czekamy na kolejne zajęcia.” – powiedziała Monika Rogowska uczennica 3 klasy LO – Klasa mundurowa z ZSZ Pustkowie –Osiedlu

Koordynatorem zajęć z ramienia szkoły jest pani Justyna Szerszeń.

Ważne: nasza strona wykorzystuje pliki cookies Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do przeglądania stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

  Akceptuje ciasteczka z tej witryny.
EU Cookie Directive Module Information