Klasa Mundurowa z Pustkowa doskonali techniki samoobrony.

b_150_100_16777215_00_images_sebastian.jpgW dniu 17.11.2017 r odbyły się kolejne zajęcia z zakresu samoobrony i sztuk walki w Liceum mundurowym z Zespołu Szkół Zawodowych w Pustkowie - Osiedlu. Dzisiejsze zajęcia prowadził st. kapral Sebastian Pająk, żołnierz 33 bpl Instruktor Boks,  Instruktor StrongFirst Combat z Dębicy.

Zajęcia rozpoczęły się rozgrzewką podczas której trener pokazał ćwiczenia i postawy które młodzież powinna doskonalić samodzielnie w czasie wolnym.

Uczniowie zostali zapoznani z ćwiczeniami koordynacyjnymi wykorzystywanymi podczas rozgrzewki w sportach walki. Uczniowie wytrwale ćwiczyli i wykonywali polecenia trenera.

Trener zwrócił uwagę na przełamywanie lęku w samoobronie.

Następnie odbył się trening z masą własnego ciała. Ćwiczenia doskonalące umiejętność wyczucia dystansu w walce, uderzanie ciosów prostych w miejscu i w ruchu.

„W piątek miałem przyjemność poprowadzić zajęcia z jedyną w powiecie klasą mundurową. Jestem podbudowany tak wspaniałą postawą młodzieży. Ambitni, pełni patriotyzmu i waleczności. Tak trzymać!” – mówi Sebastian Pająk Instruktor boks, Instruktor StrongFirst Combat.

b_150_100_16777215_00_images_sebastian1.jpg

b_150_100_16777215_00_images_sebastian2.jpg