Światowy Dzień Uśmiechu - 6 października

b_150_100_16777215_00_images_plakatusmiech.jpg Dzień ten obchodzony jest od 1999r. Ponieważ "śmiech to zdrowie", my też chcemy aktywnie włączyć się w obchody tego święta.

Bezinteresowny uśmiech to radość życia. Dzięki nauce zwanej gelotologią potwierdzono naukowo, że śmiech odstresowuje i wpływa korzystnie na nasze samopoczucie. Ponadto stymuluje wydzielanie endorfin, czyli hormonów szczęścia.

Aby zwiększyć częstotliwość naszych uśmiechów, dziewczęta z klasy III Tż organizują w najbliższy poniedziałek tj. 9 października słodki dzień ze słodkim ciastkiem (ponieważ słodycze też podnoszą poziom endorfin).

W poniedziałek na długiej przerwie zostanie zorganizowany kiermasz ze zdrowymi słodkościami, które będzie można zakupić posmakować i serdecznie się uśmiechać.

Dodatkowo ogłaszamy konkurs na najładniejsze selfie z uśmiechem.

Szczegóły konkursu na plakacie znajdującym się na korytarzu szkoły.

Serdecznie zapraszamy Grono Pedagogiczne i wszystkich uczniów oraz pracowników naszej szkoły do wspólnej zabawy.

NIECH PONIEDZIAŁEK BĘDZIE DNIEM SERDECZNEGO UŚMIECHU W NASZEJ SZKOLE  laughing