Jasełka 2023

b_150_100_16777215_00_images_jjjaselka.jpgTegoroczne jasełka pod hasłem „Maleńka przyszła miłość... „ przygotowali uczniowie klasy 1 LO pod kierunkiem wychowawczyni – pani Anny Rokity i ks. Janusza Boćka , 21 grudnia 2023r. Uczniowie wcielili się w swoje role profesjonalnie, prezentując tym samym swój aktorski talent. Przedstawienie uatrakcyjnił śpiew kolęd w wykonaniu Sandry Bratuś z 3 LO i Aleksandry Szewczyk z 4 LO.

Widowisko zawierało sceny humorystyczne, ale także te, zmuszające do chwili zadumy nad przemianą, jakiej może doświadczyć każdy człowiek podczas Bożego Narodzenia. Nasi uczniowie wypadli znakomicie.

            Na zakończenie pan Dyrektor Sławomir Słyś  złożył wszystkim zebranym świąteczne życzenia, a następnie uczniowie udali się do swoich klas na wigilie. Spędzony wspólnie czas dał możliwość integracji społeczności szkolnej, a przede wszystkim ukazał szacunek do tradycji świąteczno – religijnych.