Rozstrzygnięcie konkursu Wolontariusz Ziemi Dębickiej 2023

b_150_100_16777215_00_images_woltek.jpg5 grudnia Rozstrzygnięto  konkursu Wolontariusz Ziemi Dębickiej 2023. Data dębickiej gali była nieprzypadkowa, na dzień 5 grudnia przypada Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Obchodzony jest od 1986 roku z inicjatywy Organizacji Narodów Zjednoczonych. Podczas gali uhonorowano ludzi, którzy poświęcają swój trud, czas i umiejętności, by pomagać innym. Do konkursu zgłoszonych było 31 kandydatur w kilku kategoriach. To uczniowie podstawówek, szkół ponadpodstawowych, a także osoby dorosłe.

Nasza szkoła zgłosiła 3 kandydatów w kategorii szkoły ponadpodstawowe:

- Aleksandra Szewczyk

- Nikoli Kras

- Vadym Lahutin

Decyzją kapituły wśród uczniów szkół ponadpodstawowych zwyciężyła  Aleksandra Szewczyk, uczennica Zespołu Szkół Zawodowych w Pustkowie Osiedlu. Wyróżnienie  trafiło do Nikoli Kras z ZSZ w Pustkowie Osiedlu- opiekunem uczennic z ramienia szkoły jest pani Alicja Jagodzińska.

Serdecznie gratulujemy naszym uczennicom nagród oraz wielkiego serca, którym kierują się w życiu codziennym.

b_150_100_16777215_00_images_woltek1.jpg