"INTERPRETACJA PLASTYCZNA UTWORU ALEKSANDRA FREDRY" – wyniki konkursu

b_150_100_16777215_00_images_fredro.jpgMamy przyjemność ogłosić, iż wasza koleżanka z klasy 1 OPW – Weronika Kuriata zajęła 2 miejsce w konkursie powiatowym "INTERPRETACJA PLASTYCZNA UTWORU ALEKSANDRA FREDRY". Uczestnicy konkursu zobowiązani byli do zapoznania się z treścią wybranego utworu Aleksandra Fredry i wykonania do niego pracy plastycznej zainspirowanej danym dziełem (np.: wierszem, bajką, komedią). Organizatorem konkursu była Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Rzeszowie – Filia w Sędziszowie Małopolskim przy Podkarpackim Zespole Placówek Wojewódzkich w Rzeszowie. Weronika wykonała rysunek do dzieła Aleksandra Fredry „Zemsta.” W konkursie brała również udział Aleksandra Grabiec z klasy 3 LO, wykonując rysunek do wiersza „Małpa w kąpieli”.

Uczestniczkom konkursu gratulujemy pomysłowości, twórczej fantazji i oczywiście talentu artystycznego, gdyż obie prace były wykonane na wysokim poziomie.