HOTELARZE DOSKONALĄ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI W HOTELU LORD

b_150_100_16777215_00_images_bujak.jpgDzięki uprzejmości właścicieli  Hotelu Lord  w Dębicy hotelarze z klasy III już po raz kolejny doskonalili swoje umiejętności i zdobywali nowe doświadczenia. Zajęcia w Hotelu Lord odbywają się w recepcji, na pokojach hotelowych, za barem, w restauracji i kuchni. Zadaniem hotelarzy jest obsługa gości podczas rezerwacji, rejestracji, pobytu i wymeldowania. W jednostkach mieszkalnych młodzież odpowiedzialna jest za utrzymanie czystości i porządku, zaś w dziale gastronomicznym za przygotowaniu sal konsumenckich i obsługę gości podczas różnych imprez tj. m.in. konferencji, bankietów itp.

b_150_100_16777215_00_images_bujak1.jpgPracownicy i właściciele odwiedzanego hotelu bardzo miło wypowiadają się na temat naszych uczniów, doceniają ich życzliwość, zdyscyplinowanie, pracowitość, rzetelność i zaangażowanie w wykonywaną pracę. Uczniowie zaś są zaskoczeni ciepłym i serdecznym przyjęciem.