XVIII edycja konkursu ,, Ja i moje środowisko - Nasz wpływ na efekt cieplarniany”

b_150_100_16777215_00_images_krajobraz678.jpgXVIII edycja konkursu ,, Ja i moje środowisko- Nasz wpływ na efekt cieplarniany” odbyła się  online w czerwcu  2021r. w naszej szkole pod patronatem Edukacji Starostwa Powiatowego w Dębicy .

   W konkursie wzięło  udział 135 uczniów oraz 15 nauczycieli  opiekunów z piętnastu szkół podstawowych naszego powiatu : PSP nr 5 w Dębicy, PSP nr 4 w Dębicy, PSP nr 9 w Dębicy, PSP nr 3 w Dębicy, PSP w Pustkowie Osiedlu, PSP w Paszczynie, PSP w Brzeźnicy, PSP w Stasiówce,  PSP w Pustkowie, PSP w Żyrakowie, PSP w Stobiernej, PSP w Pustyni, PSP nr 12 w Dębicy, Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego w Dębicy, PSP w Głobikowej.

      Jedynym z elementów  XVIII edycji konkursu ,, Ja i moje środowisko "  było wykonywanie  w formie elektronicznej pracy pod tytułem  ,, Nasz wpływ na efekt cieplarniany". Poziom merytoryczny przesłanych prac, profesjonalizm w ich wykonaniu oraz duże zaangażowanie uczniów i nauczycieli  zasługuje na szczególne uznanie. Uczniowie , którzy zajęli  I, II, III miejsce (lista na stronie szkoły)dostaną nagrody w formie talonów do ,,Skarbnicy", a nauczyciele opiekunowie prac uczniów atrakcyjne materiały promocyjne podarowane przez Starostwo Powiatowe w Dębicy, dostarczone do szkół w dniu 22 czerwca br. przez koordynatora konkursu.

    Nagrodą dla wyróżnionych oraz wytypowanych przez nauczycieli   20 uczniów jest również ufundowana przez Wydział Edukacji w Dębicy jednodniowa wycieczka do Pienińskiego Parku Narodowego, którą planujemy też we wrześniu.

      Dziękujmy ślicznie wszystkim  nauczycielom  i uczniom szkół podstawowych za udział w konkursie, przygotowanie atrakcyjnych prac konkursowych oraz nauczycielom  naszej szkoły za pomoc w organizacji konkursu.

 

 

J.Łukaszewska