Dni otwarte on-line

https://www.youtube.com/watch?v=NO5kfgGsxQQ&ab_channel=Neratelxe

Z uwagi na panującą w Polsce epidemię, nasza szkoła nie była w stanie przeprowadzić dni otwartych w ”murach ”.  Ale to nas nie powstrzymało od przybliżenia wam obrazu Zespołu Szkół Zawodowych w Pustkowie- Osiedlu.

Dlatego  powstał pomysł zrealizowania dni otwartych w formie  online, które odbyły się 30 marca br. W spotkaniu wzięli udział ósmoklasiści z gminy Dębica i Żyraków w bardzo imponującej frekwencji około 300 uczniów- dziękuję bardzo za tak duże zainteresowanie ofertą edukacyjną naszej szkoły. W projekt zaangażowali się uczniowie, którym jestem :

Dyrektorowi Sławomirowi Słysiowi  za pomysły i umożliwienie organizacji spotkania w formie online,

nauczycielom pani Bernadetcie i panu Andrzejowi za  pomysły, udział i poświęcony czas,

Karolinie za pomysł i realizację Quizu,

Klaudii,  Kasi i Michałowi za udział, realizację i  organizację,

Wiktorowi za pomysł, udział, realizacje i całą oprawę multimedialną.

 

DZIĘKUJĘ !!! JESTEŚCIE THE BEST !!! Z WAMI WSZYSTKO JEST MOŻLIWE! – Pedagog szkolny Alicja Jagodzińska.

 

W tym miejscu prezentujemy film przedstawiający  jedynie ułamek obrazu naszej szkoły. To szkoła pełna radości, pozytywnej energii, emocji. A te wszystkie cechy wnoszą do niej zarówno nauczyciele, kadra, dyrekcja, jak i uczniowie. Tej atmosfery nie da się podrobić i nie znajdziecie jej w żadnej innej szkole. Jednocześnie, idzie ona w parze z dobrymi wynikami. Dlatego liczymy,  że nasze szeregi od września zasilą nowi wspaniali uczniowie,  którzy staną się częścią  społeczności Zespołu Szkół Zawodowych w Pustkowie-Osiedlu . Do zobaczenia!