W dniu 25.05.2026 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Regionalnych Zawodach Strzeleckich dla Klas Wojskowych, które stanowiły eliminacje do Wojewódzkich Zawodów Strzeleckich. Zawody odbyły się w Zespole Szkół im. prof. J. Groszkowskiego w Mielcu.
Reprezentacja Zespołu Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w składzie: Mikołaj Kliś, Filip Guziec, Maciej Socha zajęła bardzo dobre 4. miejsce wśród szkół z całego regionu.
Zawodnicy rywalizowali w strzelaniu na nowoczesnej strzelnicy laserowej z broni krótkiej i długiej, wykazując się wysokim poziomem umiejętności, skupienia i precyzji.
Gratulujemy kadetom znakomitego wyniku i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły.






Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.