Pasowanie na ucznia ZSZ w Pustkowie Osiedlu

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W dniu 10 października 2014  r w Zespole Szkół Zawodowych  w Pustkowie Osiedlu  odbyło  się pasowanie klas pierwszych. Uroczysta akademia rozpoczęła się  odśpiewaniem hymnu państwowego. Następnie uczniowie pierwszej klasy złożyli ślubowanie na sztandar szkoły i zostali przyjęci do grona uczniów.

b_150_100_16777215_00_images_gazetka_PICT0228.JPGPierwszoklasiści od tego dnia mogą czuć się pełnowartościowymi członkami tej szkoły. Uczniom podczas  uroczystości towarzyszyli rodzice, nauczyciele oraz koledzy i koleżanki z innych klas. Dyrektor szkoły Sławomir Słyś życzył nowym uczniom samych sukcesów na nowym etapie edukacji szkolnej.

Drugim ważnym wydarzeniem podczas tej uroczystości było wręczenie awansów. Decyzją Kolegium Stopni mundurowych młodzież z  klas  Liceum Ogólnokształcącego o profilu „edukacja policyjna” za wysokie wyniki w nauce, wysoką frekwencję,  pracę na rzecz szkoły  i klasy oraz reprezentowanie szkoły w licznych przedsięwzięciach  otrzymała awans na wyższy stopień. 

b_150_100_16777215_00_images_gazetka_PICT0273.JPGPo zakończeniu części oficjalnej  nastąpił pokaz synchronicznej obsługi gościa w wykonaniu klas technikum oraz pokaz  ochrony VIPa przygotowany podczas zajęć z samoobrony przez klasy mundurowe. Obydwa pokazy bardzo podobały się zgromadzonym gościom. 

 

 

 

b_150_100_16777215_00_images_gazetka_PICT0346.JPGNa zakończenie imprezy goście zostali   zaproszeni do degustacji potraw przygotowanych  przez młodzież.