Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Dnia 13 października 2014 roku w naszej szkole odbyła się uroczysta Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie pod kierownictwem p. Agnieszki Pociask przygotowali humorystyczne przedstawienie.

Zaprezentowali się w nim uczniowie klasy I TŻH oraz II LO, o oprawę muzyczna zadbał Witek Jamróz z klasy III LO. Po przedstawieniu pan Sławomir Słyś, Dyrektor szkoły, wręczył Nagrody Dyrektora wyróżnionym nauczycielom i pracownikom obsługi. Spośród nauczycieli Nagrody Dyrektora otrzymali: p. K.Bielatowicz, p. E.Imiołek, p. B.Krupa, p. J.Łukaszewska, p. J.Urbańska. Pan Dyrektor złożył życzenia zebranym nauczycielom i uczniom, podkreślił  i docenił trud i zaangażowanie, jaki musi wkładać każdy nauczyciel w nauczanie i wychowanie młodzieży. Uczniom życzył sukcesów w zdobywaniu wiedzy.

Uroczystość przebiegła w miłej i radosnej atmosferze. Na zakończenie, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli życzenia wszystkim pracownikom szkoły oraz wręczyli kwiaty.

b_150_100_16777215_00_images_gazetka_dkn2014.png