Jubileusz 70-lecia Szkoły

Fotografie z akcji #zostanwdomu

#zostanwdomu

 

Drodzy Absolwenci i Emerytowani Pracownicy ZSZ w Pustkowie - Osiedlu

 

                                                „Wspomnienia są oknem na szczęście”

Na naszej stronie będziemy prezentować otrzymane od Was zdjęcia i historie z czasów szkolnych. Szczególnie teraz, gdy wszystkim brakuje wspólnych spotkań, doceńmy nasze szkolne przyjaźnie, przywołajmy zabawne chwile i młodzieńcze marzenia, gdyż zdjęcia są po to, aby uwiecznić momenty w życiu, które są dla nas naprawdę ważne. Czekamy zatem na Wasze fotografie i wyjątkowe wspomnienia, by w ten sposób stworzyć absolutnie oryginalną księgę pamiątkową, będącą wzruszającym zapisem z przeszłości.

Mamy nadzieję, że dostarczy Wam to dużo niezapomnianych wrażeń. Będziecie mogli na nowo powspominać dawne dzieje i ponownie wrócić do miejsc, gdzie spędziliście część swojego życia. Bo szkoła to przecież nie tylko miejsce, w którym zdobywamy wiedzę, ale miejsce do którego się powraca poprzez nasze dzieci, wnuki, a przede wszystkim poprzez radosne wspomnienia.

Cykl takich wspomnień, zaklętych w fotografii, będziemy prezentować na stronie naszej szkoły

z nadzieją, że będzie wznawiany i kontynuowany także przez następne pokolenia.

Czas zatem rozpocząć naszą wspólną sentymentalną podróż w przeszłość...

Poniżej prezentujemy pierwsze nadesłane fotografie.

Wychowanie fizyczne na lodowisku kolo szkoły
 Pochód I-majowy w 1975 roku. Każda klasa stworzyła drużynę harcerską
b_150_100_16777215_00_images_Absolwenci_A3.jpg  Klasa maturalna technikum Gospodarki Wodnej lata 1974-79
Dwie klasy maturalne V TGW i IV Liceum Chemiczne