Biblioteka

„Pamiętnik z kwarantanny”

b_150_100_16777215_00_images_kwarantan1.jpgW różnych mediach poświęca się dużo czasu na dyskusje o problemach dorosłych, jak znosili ograniczenia wprowadzone w związku z epidemią, jak organizowali  sobie czas w kwarantannie. O młodzieży mówi się tylko w kontekście sfery wirtualnego nauczania, a tymczasem intuicyjnie mamy wrażenie, że sfera młodzieńczej przestrzeni kwarantannowej jest ogromna.

Zadajmy więc pytanie, jak odnaleźli się młodzi w tej nowej rzeczywistości, której kres nie jest jeszcze przecież określony.

Pokażcie, jak wyglądała wasza codzienność w tym niezwykłym czasie.  Czy ten okres zmienił coś w waszym życiu? Może ktoś odkrył jakąś pasję, rozwinął swoje zainteresowania.

Zapraszamy zatem serdecznie wszystkich nauczycieli i uczniów naszej szkoły do udziału w akcji pt. „Pamiętnik z kwarantanny”.

Zaprezentujcie innym swoje umiejętności sportowe, artystyczne, literackie, by zachęcić innych  do twórczej aktywności. Może kreatywnie spędzony przez was okres kwarantanny będzie również dla innych motywacją i inspiracją jak ciekawie spędzać wolny czas.

Podzielcie się z innymi waszymi zdjęciami i filmami, przedstawcie na nich swoje pasje, hobby i zainteresowania.   Zachęcamy was wszystkich do zabawy polegającej na stworzeniu wspólnej fotorelacji z tego okresu.  Swoje zdjęcia i filmiki wysyłajcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Młodzi twórcy w kwarantannie

b_150_100_16777215_00_images_kwarantan2.jpg

czekamy na Was !!!