Biblioteka

„Książki na jesienne dni”

 Jesień rozgościła się już na dobre. Jest piękna i kolorowa, ale bywa też zimna i deszczowa. Prezentujemy Wam idealne książki na długie, jesienne wieczory, które napełnią Was nadzieją i sprawią, że będziecie się uśmiechać.

        

b_150_100_16777215_00_images_groga.jpg„Droga do szczęścia” - Ruth Searle

 

            Tyle marzeń, oczekiwań, planów! Jak je zrealizować?

Piętrzące się obowiązki i zadania dnia codziennego! Jak im sprostać?

Mamy do dyspozycji wiele metod, specjaliści podsuwają nam niejeden pomysł i radę, i słusznie. Ale czy zdajemy sobie sprawę, że najkrótszą, najwygodniejszą i najpewniejszą drogę do szczęścia mamy tuż obok, w zasięgu naszej ręki, a właściwie... głowy.

Mowa o naszym umyśle, w nim kryje się nasz intelekt, potencjał, nawet urok osobisty. Warto zatem zapoznać się z jego funkcjonowaniem i możliwościami.

Niniejsza publikacja uświadamia siłę naszego umysłu; podpowiada, co można zrobić, by pracował efektywnie i skutecznie dopomagał nam w życiu. Nie wiemy jeszcze wszystkiego o naszym umyśle, ale nie jest on już dla nas tajemnicą... może jedynie tajemnicą szczęścia.

 

b_150_100_16777215_00_images_mamy.jpg„Nie ma jak u mamy” - Magdalena Witkiewicz

        

            Bywają historie, które otulają jak ciepły pled na tarasie. Bohaterowie książki to zwykli niezwykli ludzie. Mężowie, żony, mamy, córki... Warto pamiętać, że to, co najzwyklejsze, bywa najciekawsze i najpiękniejsze

„Dzień ostatnich szans” - Robyn Schneider

 

           b_150_100_16777215_00_images_szans.jpg Lane jest ambitnym siedemnastolatkiem, który ma zaplanowaną przyszłość. Jest w niej miejsce na prestiżowy uniwersytet, ale nie na chorobę. Mimo zdiagnozowania u niego lekoopornej gruźlicy postanawia żyć, jak gdyby nic się nie zmieniło.         

            Nowa książka autorki bestsellera „Początek wszystkiego” to utrzymana w duchu powieści Johna Greena przejmująca, ale i dowcipna historia o życiu wbrew ciężkiej chorobie i o szansach, które mają swój termin ważności.

 

           

          Zapraszamy do szkolnej biblioteki!