Biblioteka

KSIĄŻKA MIESIĄCA STYCZNIA

b_150_100_16777215_00_images_ksiazz.jpgniewidzialne DZIEWCZĘTA

Sarah Thebarge

Mistrzowskie sprzężenie wątków autobiograficznych autorki, która dowiaduje się o nowotworze piersi, z historią starającej się o azyl Somalijki, matki pięciu córek.

Opowieść Sarah Thebarge pulsuje życiem, w wielu miejscach poraża bólem ogołocenia i rozczarowania.

Jest pozbawionym lukru opisem zmagania z Bogiem, dzięki czemu uwalnia w czytelnikach podobną autentyczność w dialogu ze Stwórcą.

Czytając książkę aż trudno uwierzyć, że opisane zdarzenia miały rzeczywiście miejsce. Czasem jest ona zabawna, czasem chwyta za serce, czasem wyciska łzy współczucia, a czasem każe się buntować.

To opowieść o ludziach, którzy – wbrew przeciwnościom - próbują pomagać sobie nawzajem w dźwiganiu życiowych brzemion.

Sarah Thebarge, pisarka oraz prelegentka. Ukończyła studia medyczne na uniwersytecie Yale. W trakcie studiów dziennikarskich na uniwersytecie Kolumbia, gdy miała zaledwie 27 lat, wykryto u niej raka piersi.

Ważne: nasza strona wykorzystuje pliki cookies Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do przeglądania stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

  Akceptuje ciasteczka z tej witryny.
EU Cookie Directive Module Information