NARODOWE CZYTANIEW ZSZ IM. MARII SKŁODOWSKIEJ – CURIE W PUSTKOWIE OSIEDLU

b_150_100_16777215_00_images_narodoweczytanie.jpg Dnia 15 grudnia 2017 roku odbyło się Narodowe Czytanie z udziałem Dyrektora Sławomira Słysia oraz uczniów naszej szkoły. W tym roku w drodze głosowania to właśnie Wesele Stanisława Wyspiańskiego zostało wybrane do wspólnej lektury. W rolę bohaterów arcydramatu weszli następujący uczniowie: Gabriela Sąsiadek, Jolanta Piękoś, Konrad Drapalski, Anna Kuczkowska, Wiktor Sabaj, Wiktoria Kurcz, Monika Rogowska, Julia Kędzierska.

b_150_100_16777215_00_images_narodoweczytanie1.jpgb_150_100_16777215_00_images_narodoweczytanie2.jpg