Biblioteka

NARODOWE CZYTANIEW ZSZ IM. MARII SKŁODOWSKIEJ – CURIE W PUSTKOWIE OSIEDLU

b_150_100_16777215_00_images_narodoweczytanie.jpg Dnia 15 grudnia 2017 roku odbyło się Narodowe Czytanie z udziałem Dyrektora Sławomira Słysia oraz uczniów naszej szkoły. W tym roku w drodze głosowania to właśnie Wesele Stanisława Wyspiańskiego zostało wybrane do wspólnej lektury. W rolę bohaterów arcydramatu weszli następujący uczniowie: Gabriela Sąsiadek, Jolanta Piękoś, Konrad Drapalski, Anna Kuczkowska, Wiktor Sabaj, Wiktoria Kurcz, Monika Rogowska, Julia Kędzierska.

b_150_100_16777215_00_images_narodoweczytanie1.jpgb_150_100_16777215_00_images_narodoweczytanie2.jpg

Ważne: nasza strona wykorzystuje pliki cookies Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do przeglądania stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

  Akceptuje ciasteczka z tej witryny.
EU Cookie Directive Module Information