Biblioteka

„Święta z książką”

Upragnione Święta Bożego Narodzenia nadchodzą już wielkimi krokami. Boże Narodzenie to wyjątkowy czas, w którym spełniają się marzenia, a chwile spędzone z rodziną i bliskimi na długo pozostają w naszych sercach. Aby w pełni poczuć magię Świąt w ten cudowny, zimowy czas, otulmy się książką, którą poleca nasza szkolna biblioteka.

b_150_100_16777215_00_images_dlaciebie.jpgDLA CIEBIE WSZYSTKO – Nicholas Sparks

Dawson Cole i Amanda Collier. Chłopak z nizin społecznych, wychowany w rodzinie cieszącej się najgorszą sławą w całym hrabstwie Pamlico. I dziewczyna z dobrego domu marząca o tym, by zostać nauczycielką. Chcieli być razem, ale los ich rozdzielił. Po latach dawni zakochani spotykają się w rodzinnym miasteczku na pogrzebie starego przyjaciela. Stłamszone przed laty uczucie powraca, a z nią przeszłość i tajemnice...

 

Wszystkim naszym Czytelnikom

życzymy

Świąt dających radość i odpoczynek

oraz

nadzieję na spełnienie najskrytszych marzeń i realizację wszelkich planów.

 

 

Koło dziennikarsko-czytelnicze w ZSZ w Pustkowie Osiedlu

b_150_100_16777215_00_images_bombki.jpg