Biblioteka

„Z ksiażką przy herbacie”

 Drodzy Czytelnicy!

Księgozbiór biblioteki ZSZ w Pustkowie Osiedlu wzbogacił się o 20 woluminów z działu beletrystyki oraz psychologii. Wśród znanych polskich autorów takich jak „Katarzyna Bulicz-Kasprzak znajdziemy „Nalewkę zapomnienia czyli bajkę dla nieco starszych dziewczynek”, „Kaśkę Podrywaczkę” Marty Fox, „Niezwykłe lato” Lisy Samson a nawet „Szczerego kłamcę” Rafika Schamiego. Dla naszych Czytelników, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z dziedziny psychologii polecamy poradniki z cyklu „Szczęśliwi mimo wszystko” Valerio Albisetti, „Drogę do szczęścia” Ruth Searle, „Mowę ciała” Anny Jaskółki oraz „Gdy gniew niszczy Twoje relacje czyli jak rozwiązywać problemy bez złości” Carla Semmerlotha.

Zachęcamy zatem wszystkich naszych wiernych Czytelników do skorzystania z dostępnej oferty i spędzenia miło czasu z książką przy herbacie w przedwiosenne ale jeszcze nieco chłodne wieczory.

b_150_100_16777215_00_images_ksi.jpg

b_150_100_16777215_00_images_ksia.jpg