Wyniki konkursu na najpiękniejszą kartkę

b_150_100_16777215_00_images_kartkaa1.jpgZe świętami Bożego Narodzenia związanych jest wiele tradycji. Jedną  z nich jest wysyłanie kartek świątecznych z życzeniami. Chociaż wiele osób, ulegając współczesnej modzie, przesyła życzenia za pomocą telefonu lub komputera, nadal wiele radości i uśmiechu wywołują tradycyjne kartki doręczane przez listonosza. Ze względu na piękną formę lub treść życzeń, mogą one stać się częścią rodzinnego archiwum. Właśnie takie piękne kartki zostały wykonane przez młodzież naszej szkoły.

Celem przedświątecznego przedsięwzięcia było zaprezentowanie różnorodnych talentów młodzieży oraz popularyzowanie polskich tradycji świątecznych.

Jury, w składzie: Karolina Zawora i Anna Sak , spośród …. prac wyłoniło zwycięzców:

I miejsce: Karolina Siwula  klasa IV TH

II miejsce:Wiktoria Świętoń klasa IV TH

III miejsce: Klaudia Kopera klasa II TH

Wyróżnienie: Patryk Fryz klasa II TŻ
Wyróżnienie w kategorii wiersz otrzymuje : Kasia Kosińska klasa I LO

Gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Nagrody dla zwycięzców trafią do nich, gdy już wszyscy wrócimy do szkoły.

 b_150_100_16777215_00_images_kartkaa2.jpgb_150_100_16777215_00_images_kartkaa3.jpg