SENIORZE NIE JESTEŚ SAM- mikołajkowy wolontariat

Szkolne koło Caritas działające przy ZSZ w Pustkowie -Osiedlu wraz z Samorządem Uczniowskim po raz kolejny organizuje akcję charytatywną, której celem jest wsparcie seniorów samotnych, chorych, opuszczonych. Dla  osób przebywających w domach pomocy społecznej zbliżający się okres świąt jest bardzo trudny a epidemia sprawiła, że dla niektórych jest wyjątkowy. Dlatego też, wolontariusze naszej szkoły postanowili umilić seniorom ten przedświąteczny czas organizując akcję „SENIORZE NIE JESTES SAM”

            Tym razem robimy paczki od Świętego Mikołaja dla seniorów podopiecznych DPS w Dębicy. Podobnie jak w ubiegłym roku odpowiadamy na prośbę pani Agaty Zięby pracującej w DPS Dębica. Do paczek zbieramy żywność długoterminową tj. makarony, kawę, herbatę, słodycze, ciastka typu np. biszkopty herbaty owocowe, konserwy itp.

            Potrzeby są duże, dlatego zapraszamy wszystkich chętnych do wsparcia naszej mikołajkowej akcji. Wspólnie możemy sprawić ogrom radości wielu osobom i sprawić, by w ten magiczny mikołajkowy wieczór pojawił się uśmiech na twarzy wielu z nich.