Próbny egzamin maturalny w Naszej szkole.

Informuję Uczniów klasy 4 Technikum i 3 LO, którzy zgłosili się do egzaminu maturalnego w sesji maj 2020 r., że w dniach od 2 do 8 kwietnia 2020 r. w Naszej szkole odbędzie się próbny egzamin maturalny. Ww. egzamin został zorganizowany przez MEN i CKE, poniżej znajdziecie link, w którym będziecie mogli dokładnie zapoznać się z zasadami organizacji próbnego egzaminu oraz jego terminami. W dniu dzisiejszym poprzez dziennik elektroniczny lub portale społecznościowe nawiążą kontakt się z Wami nauczyciel uczący poszczególnych przedmiotów aby ustalić sposoby przekazania Waszej pracy nauczycielom do oceny.

W przypadku pytań dotyczących powyższego egzaminu proszę o telefon do szkoły lub przesłanie maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Szczególnie proszę o kontakt uczniów, którzy chcieliby wziąć udział w egzaminie ale mają ograniczony dostęp do internetu.


Poniżej link...

https://www.gov.pl/web/edukacja/probny-egzamin-maturalny