#zostanwdomu

Drodzy Absolwenci, Emerytowani Pracownicy

Zespołu Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Pustkowie - Osiedlu

 

Z racji ogólnoświatowej akcji „Zostań w domu” proponujemy Wam, jak spędzić ten czas miło i efektywnie. Z okazji zbliżającej się rocznicy 70 - lecia utworzenia ZSZ im. Marii Skłodowskiej-Curie w Pustkowie-Osiedlu zapraszamy wszystkich Absolwentów naszej szkoły do wzięcia udziału w akcji, która ma na celu przywołać wspomnienia ze szkolnych lat.

Zachęcamy zatem, aby wykorzystać obecny czas spędzany w domu i odszukać w domowych biblioteczkach, a następnie przesłać skan zdjęcia z czasów szkolnych na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Można również dołączyć ciekawą historię związaną ze szkołą. Pod zdjęciem proszę zamieścić informację z imieniem i nazwiskiem nadawcy oraz krótki opis, co przedstawia.

Zamiast zatem tracić czas na fundowanie sobie stresu, który tylko obniży Waszą odporność, proponujemy Wam wzięcie udziału w naszej akcji, której zwieńczeniem będzie utworzenie księgi pamiątkowej zawierającej nadesłane zdjęcia i otrzymane informacje. Księga zostanie wydrukowana jesienią 2020 r.

Akcja #zostanwdomu to doskonała okazja, aby zanurzyć się we wspomnieniach z dawnych, szkolnych lat, nawiązać ponowne kontakty z dawnymi kolegami ze szkolnej ławy, gdyż: „Trwałość wspomnień zapewnia nam wytrwałość w życiu” i tej wytrwałości w obecnym czasie najbardziej Wam życzymy!

 

Dużo zdrowia i cierpliwości życzy Sławomir Słyś – Dyrektor ZSZ w Pustkowie-Osiedlu.

Anna Rokita – nauczyciel bibliotekarz w ZSZ w Pustkowie-Osiedlu.