Organizacja zdalnego nauczanie od 25 marca 2020 r. w ZSZ w Pustkowie-Osiedlu....

Od dnia 25 marca 2020 r. wchodzą przepisy umożliwiające kształcenie na odległość. W związku z tym informuję Uczniów i Rodziców Uczniów Naszej szkoły, że od tego dnia będziemy prowadzić lekcję zgodnie z planem lekcji, który obowiązywał do tej pory ( szczegółowy plan zajęć znajdziecie na stronie internetowej Naszej szkoły:  www.zszpustkow.edu.plUruchomiliśmy dla Was dodatkową platformę edukacyjną: MS Teams - jeśli ktoś z Was jeszcze się tam nie zalogował to proszę to zrobić, jeśli ktoś ma problem z zalogowaniem proszę wysłać maila do Waszych kolegów z klasy 3 Ti, którzy opracowali instrukcję bezpiecznego logowania ( adres mailowy uczniów z 3 Ti został Wam wysłany mailem poprzez dziennik elektroniczny ).

Lekcje te będą odbywać się w systemie kształcenia zdalnego z wykorzystaniem dziennika elektronicznego, platformy Ms Teams oraz z wykorzystaniem mediów społecznościowych. Szczegółowe rozwiązania dotyczące poszczególnych przedmiotów przedstawią Wam wychowawcy klas oraz nauczyciele uczący Was poszczególnych przedmiotów uwzględniając specyfiką przedmiotu. Z powyższego wynika, że powinniście zgodnie z planem lekcji w określonych dniach tygodnia i godzinach przebywać przed komputerem z dostępem do internetu i realizować lekcje zgodnie z rozkładem materiału. Metody i sposoby prowadzenia zajęć nauczyciele zgodnie z wytycznymi MEN dostosują do metody kształcenia na odległość.
Jeśli ktoś z Was miałby problem z dostępem do internetu lub nie posiadał odpowiedniego komputera - proszę o przesłanie maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  , przekazanie ww. informacji poprzez dziennik elektroniczny lub przekazanie informacji telefonicznie: 14-6818739. 

Pozdrawiam - życzę dużo zdrowia i cierpliwości - Sławomir Słyś