Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w Naszej szkole...

Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

W związku z tym w ZSZ w Pustkowie-Osiedlu wprowadzono ww. zarządzenie.

Jednocześnie informujemy uczniów, że materiały dydaktyczne przekazywane będą sukcesywnie przez nauczycieli Naszej szkoły poprzez wychowawców klas z wykorzystaniem narzędzi informatycznych w postaci grup klasowych założonych już wcześniej przez wychowawców. W związku z tym prosimy uczniów o codzienne logowanie się ww. grup i sprawdzanie informacji od nauczycieli.

Przerwa w funkcjonowaniu Naszej szkoły nie powinna oznaczać dni wolnych od nauki.

Odpowiedzialnie wykorzystaj czas zawieszenia zajęć w Naszej szkole. Przeczytaj ulubioną książkę, spróbuj uzupełnić swoje wiadomości lub rozwijaj kompetencje. Skorzystaj przy tym z darmowej platformy epodreczniki.pl i materiałów rekomendowanych przez Twojego nauczyciela.

Na platformie Ministerstwa Edukacji Narodowej epodreczniki.pl udostępnione są e-materiały do wykorzystania przez nauczycieli lub do samodzielnej nauki przez uczniów.