WIKTORIA ŚWIĘTOŃ UCZENNICA KL. III TECHNIKUM HOTELARSKIEGO STYPENDYSTKA PREZESA RADY MINISTRÓW

b_150_100_16777215_00_images_wik1.jpgDnia 4 lutego 2020r. odbyła się gala wręczenia dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Edukacji Narodowej na rok szkolny 2019/2020 w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie. Wśród wyróżnionych znalazła się również Wiktoria Świętoń uczennica III klasy technikum hotelarskiego z innowacją pedagogiczną steward/stewardesa z Zespołu Szkół Zawodowych w Pustkowie Osiedlu.

b_150_100_16777215_00_images_wik.jpgStypendium Prezesa Ministrów jest przyznawane uczniowi szkoły maturalnej, który otrzymał promocję z wyróżnieniem i najwyższą w szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia, w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki.

Oto jak Wiktoria opisuje to wydarzenie.

„Spotkanie minęło mi bardzo szybko oraz było ciekawe i interesujące. Oficjalne rozpoczęcie wygłosiła pani wojewoda podkarpacki Ewa Leniart oraz podkarpacki kurator oświaty Małgorzata Rauch. Następnie przyszedł czas na występy, a był to m.in. duet akordeonistów ze Szkoły Muzycznej w Sanoku, których występ był bardzo poruszający. Obaj chłopcy grali fenomenalnie! Występowały również dwie pary, które tańczyły tańce towarzyskie. Po części artystycznej nastąpiło wręczenie dyplomów. Obie panie gratulowały uczniom, którym w/w stypendia zostały przyznane oraz życzyły im dalszej samorealizacji w szkole oraz w życiu prywatnym. Uroczystość zakończyli prowadzący, którzy w piękny sposób prezentowali się na scenie. Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w takiej gali i mam nadzieję, że życzenia wypowiedziane przez panią kurator oświaty będą się spełniały.”    /Wiktoria Świętoń/

https://rzeszow.uw.gov.pl/aktualnosci/stypendia-dla-podkarpackich-uczniow-2/