Targi oświatowe w Zespole Szkół Zawodowych w Pustkowie-Osiedlu oraz Dzień Otwarty dla ósmoklasistów…

W dniu 04 marca o godzinie 8:30 ( I tura ) i 10:00 ( II tura ) zorganizowane będą w Zespole Szkół Zawodowych w Pustkowie-Osiedlu targi oświatowe dla ósmoklasistów z terenu Gminy Dębica połączone z Dniem Otwartym dla uczniów szkół podstawowych z innych Gmin zainteresowanych kształceniem w Naszej szkole w roku szkolnym 2020/2021. Serdecznie zapraszamy wszystkich ósmoklasistów!

W nowym roku szkolnym planujemy kształcenie w Technikum w zawodach:

*technik żywienia i usług gastronomicznych,

*technik hotelarstwa,

*technik usług kelnerskich – NOWOŚĆ!

oraz w Liceum Ogólnokształcącym z innowacją pedagogiczną klasa mundurowa specjalność – Obrona Terytorialna.

Uczniów spoza Gminy Dębica zainteresowanych udziałem w Dniu Otwartym w Naszej szkole proszę o przesłanie zgłoszenia na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do zobaczenia 4 marca 2020r. !