KSIĄŻKA MIESIĄCA WRZEŚNIA

b_150_100_16777215_00_images_nikolas.jpgNicholas Sparks

ANIOŁ STRÓŻ

Julie Barenson zostaje wdową w wieku dwudziestu pięciu lat. Wraz z listem pożegnalnym od męża, w którym Jim obiecuje jej, że będzie jej aniołem stróżem, otrzymuje nieoczekiwany prezent - niemieckiego doga. Mijają cztery samotne lata. O względy dziewczyny zabiega pewny siebie Richard, zachowujący się jak prawdziwy dżentelmen, w którym Julie dostrzega pokrewną duszę - pomimo, że ukochany pies go nie akceptuje i odnosi się do niego z wrogością.

Wielką przyjaźnią darzy natomiast nieśmiałego Mikea - najlepszego przyjaciela zmarłego męża. W zachowaniu jednego z mężczyzn Julie odkrywa coś niepokojącego i daje mu kosza. Opętany zazdrością wielbiciel, którego przeszłość skrywa mroczną tajemnicę, nie rezygnuje i zamienia jej życie w koszmar...

Zapraszamy do szkolnej biblioteki!