SPOTKANIE Z RODZICAMI

Zaproszenie

W dniu 26 września 2019r. tj. czwartek zapraszamy
rodziców uczniów klas pierwszych i klasy III LO i IV Technikum na zebranie wywiadowcze.

 

  1. Spotkanie dyrekcji szkoły z rodzicami uczniów klas pierwszych na holu nr I szkoły połączone ze ślubowaniem uczniów klas pierwszych oraz nadaniem wyższych stopni uczniom klas mundurowych: godzina 16.45, następnie spotkanie z wychowawcami w wyznaczonych salach – ok. 17.15
  2. Rodzice uczniów klasy IV Technikum i III LO o godzinie 16.00 spotykają się z wychowawcami w salach, a o godzinie 16.15 z nauczycielami przedmiotów maturalnych i dyrekcją szkoły ( sala nr 6 i 7 ).
  3. O godzinie 17.30 odbędzie się w sali nr 9 zebranie prezydium Rady Rodziców, na które zapraszamy przedstawicieli trójek klasowych z wszystkich klas.