Walentynkowe szaleństwo!

b_150_100_16777215_00_images_walenty.jpgWielkimi krokami zbliża się święto zakochanych. Dla naszej szkoły będzie to dzień wolny od zajęć, czas pierwszego tygodnia ferii. Nie mogliśmy jednak przejść obojętnie obok tego święta! Nasze uczennice (członkini SU) zorganizowały konkurs na Miss i Mistera Szkoły, Najsympatyczniejszego Ucznia oraz na Najlepszego Nauczyciela roku 2018/19. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem, bo w każdej dziedzinie było ponad 15 kandydatów!

b_150_100_16777215_00_images_walenty1.jpg Niestety, wygrywają najlepsi. Naszą Miss została, nie kto inny jak świecąca przykładem, przewodnicząca szkoły – Karolina  Zawora! Wicemiss została Aleksandra Siwula z II LO, Misterem – Adam  Staniszewski z II TI, Wicemisterem Szczepan Lipa z IV TŻ, Najsympatyczniejszym Uczniem Dawid Jezuit z IV TŻ a Najlepszą Nauczycielką Roku została Pani Katarzyna Osak.