HOTELARZE DZIELĄ SIĘ SWOIMI PASJAMI: Hip Hop - Break Dance

b_150_100_16777215_00_images_pasja1.jpgJako młody chłopak interesowałem się różnymi stylami tańca. Odkąd pamiętam taniec był moim największym hobby. Moją przygodę z tańcem rozpocząłem w wieku dwunastu lat, zacząłem uczęszczać na zajęcia Hip Hop – Break Dance w Centrum Kultury i Bibliotek w Pustkowie-Osiedlu. Przez pierwszy rok należałem do początkowej grupy, w której uczyłem się rytmiki i ruchu oraz podstaw Hip Hop’u i Break Dance.

b_150_100_16777215_00_images_pasja2.jpgPo roku zostałem przeniesiony przez moją instruktorkę do najstarszej grupy wiekowej, na początku występowałem w okolicznych miejscowościach, kiedy przyzwyczaiłem się do występów na scenie, instruktorka zaczęła zabierać mnie wraz z bardziej doświadczonymi tancerzami z mojej grupy, na przeglądy taneczne do bardziej odległych miejscowości. Przeglądy te polegały na przedstawianiu swoich układów tanecznych, po występie wszystkich grup wybierano trzy najlepsze zespoły taneczne. Po czterech latach mojej przygody z tańcem postanowiłem odbyć kurs na instruktora tanecznego. Zachęcam wszystkich do rozwijania swoich pasji i spełniania marzeń.  

/Mateusz z klasy I technikum hotelarskiego/