Agnieszka Bochenek wyróżniona w Gminnym Konkursie Recytatorskim

b_150_100_16777215_00_images_aga.jpg„Nasza Niepodległa” to hasło tegorocznego Gminnego Konkursu Recytatorskiego Polskiej Literatury Patriotycznej zorganizowanego w dniu 19 października przez  Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica. Konkurs, dzięki tematyce recytowanych utworów oraz wysokiemu poziomowi, który zaprezentowali uczestnicy (uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkoły średniej) świetnie wpisywał się  w obchody 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Reprezentantka naszej szkoły, Agnieszka Bochenek z kl. IV TŻ, otrzymała wyróżnienie.  Serdecznie Jej gratulujemy!

Pełna informacja dot. tego wydarzenia oraz fotorelacja znajduje się na stronie CKiB:

http://ckib.pl/aktualnosci/gminny-konkurs-recytatorski-nasza-niepodlegla-462.html

(Na zdjęciu nr 17 Agnieszce wręczana jest nagroda.)