Nauczycielom – w dniu ich święta Dzień Edukacji Narodowej 2018

b_150_100_16777215_00_images_denn.jpgDzień Edukacji Narodowej to coroczne święto całej oświaty. Z tej okazji w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia. Przygotowali ją uczniowie kl. II TŻHI i II LO oraz zgodnie z tradycją – wsparł Samorząd Uczniowski z opiekunem, p. Reginą Dykiel.

Oprawą artystyczną zajęła się p. Małgorzata  Fornek. Uroczystość poprowadziły Karolina Siwula, Wiktoria Świętoń i Karolina Zawora.

Na akademii obecni byli dyrektor szkoły p. Sławomir Słyś, nauczyciele, pracownicy obsługi i administracji.

W części artystycznej uczniowie zaprezentowali pełen humoru montaż słowno – muzyczny przedstawiający różne typy nauczycieli.

Świetną grą aktorską popisali się również w skeczu przedstawiającym rozmowy korytarzowe pracowników socjalnych, za co zebrali gromkie brawa. Życzenia i pamiątkowe kubki z piękną dedykacją złożone zostały na ręce Dyrektora i całego Grona Pedagogicznego.

 Ważnym momentem uroczystości było wręczenie nagród Dyrektora. W tym roku otrzymały je panie: R. Dykiel, J. Łukaszewska, M. Fornek, B. Krupa. Do nagrody Starosty została nominowana p. B. Ząbek.

Serdeczne życzenia pomyślności w pracy, sukcesów i zadowolenia oraz wdzięczności za trud włożony w proces edukacyjny złożył całemu Gronu Pedagogicznemu Dyrektor. Dzień Nauczyciela przebiegał w miłej atmosferze – były życzenia i kwiaty dla opiekunów i wychowawców.

Nie jest też tajemnicą, że w tym dniu uczniowie liczą na większą wyrozumiałość pedagogów, których starają się przekonać, by przełożyli zapowiedziane sprawdziany czy kartkówki – i tak było w naszej szkole w tym roku szkolnym.