STARTUJEMY W NOWY ROK SZKOLNY

b_150_100_16777215_00_images_rozpocz1.jpg„Za chwilę otworzą się drzwi,

Szeroko, prawie na rok

I będzie w ławkach gwar, szum i tłok.”

 3 września 2018r., po dwóch miesiącach letnich wakacji, spotkaliśmy się w ZSZ w Pustkowie – Osiedlu, aby oficjalnie zainaugurować nowy rok szkolny.

b_150_100_16777215_00_images_rozpocz.jpgUroczystość przygotowali i poprowadzili przedstawiciele SU oraz wchodzący w skład pocztu sztandarowego uczniowie klasy II LO.

Pierwsza część została poświęcona upamiętnieniu 79. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Zarówno dekoracja, jak i słowa wypowiedziane przez młodzież świadczyły o tym, że pamięć o tych wszystkich, którzy musieli się zmagać z wojenną rzeczywistością i którym zawdzięczamy dziś wolność, jest wciąż żywa.

Następnie młodzież w swojej wypowiedzi nawiązała do rozpoczynającego się roku szkolnego 2018/19 i oddała głos Panu Dyrektorowi, Sławomirowi Słysiowi, który przedstawił koncepcję pracy na najbliższe miesiące, złożył wszystkim życzenia powodzenia w nowym roku szkolnym i zaprosił uczniów na spotkanie z wychowawcami.