"Serce w pisance" - jałmużna wielkopostna 2018

Tęsknisz za tym jak jako dziecko robiłeś pisanki na Wielkanoc do wielkanocnego koszyczka?

Nie czekaj, wróć się do tych czasów! Przypomnij sobie dzieciństwo! :)

"Wielkanoc, Wielkanoc, świat z zimy się obudził (...) z cukru baranek, kilka pisanek (...)"

Szkolne Koło Caritas działające w naszej szkole organizuje akcję zdobienia pisanek i kartek świątecznych dla osób starszych, chorych, samotnych, podopiecznych Domu Opieki w Pustkowie.

Ciebie to nic nie kosztuje, a dla Nich jest to pamiątka oraz udogodnienie tych świąt, z dala od rodziny, powrót do dzieciństwa. "Jedyną rzeczą, którą możesz dać za darmo, jest uśmiech drugiej osoby!" :)

Przyłącz się do akcji, jedna dobra rzecz, jeden uśmiech A twoje życie staje się lepsze! :)

Forma może być dowolna, czy na jajku, czy styropian. Pisanka, która przypomina o świętach wielkanocnych oraz o zmartwychwstaniu Pana Jezusa. :)