Wyniki finału Podkarpackiego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie.

W dniu 24 stycznia 2018 r uczennica klasy 3 LO Monika Rogowska wzięła udział w finale Podkarpackiego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie

W finale konkursu Monika uzyskała 4 punkty ( na 5 możliwych - tylko 4 uczniów uzyskało tak wysoki wynik ) – łącznie uzyskała 31 punktów co pozwoliło na zajęcie 12 miejsca.

Po sprawdzeniu prac pisemnych Kapituła Konkursu wyłoniła 10 laureatów II Podkarpackiego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie. W celu jednoznacznego wyłonienia 10 laureatów Kapituła sięgnęła do wyników I Etapu 

Gratulujemy Monice tak wysokiej lokaty.

Uczennicę do konkursu przygotowała Pani Justyna Szerszeń.

Ważne: nasza strona wykorzystuje pliki cookies Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do przeglądania stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

  Akceptuje ciasteczka z tej witryny.
EU Cookie Directive Module Information