Przyłącz się do akcji! ONE WSZYSTKIE POTRZEBUJĄ NASZEJ POMOCY!!!

b_150_100_16777215_00_images_piesc.jpgSzkolne Koło Caritas przy Zespole Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej Curie organizuje akcję pomocy dla zwierząt z pobliskiego "Przytuliska u Jakuba". Nie przechodź obojętnie! W ciągu zimy w schroniskach umiera wiele zwierząt, z głodu, z zimna. Z tego powodu zorganizowaliśmy zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy dla zwierzaków! Karma (kasza, makarony, ryż itp.), ciepły koc, to tylko kilka sposobów by uszczęśliwić te małe istoty! :)

Miej serce, przyłącz się do akcji :)

Ważne: nasza strona wykorzystuje pliki cookies Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do przeglądania stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

  Akceptuje ciasteczka z tej witryny.
EU Cookie Directive Module Information