Zawody rejonowe w unihokeju dziewcząt

b_150_100_16777215_00_images_unihok.jpg14.XII.2017r.  w hali sportowej przy ulicy Lisa2 odbyły się zawody rejonowe w unihokeju dziewcząt. Drużyna naszej szkoły w składzie: Barnaś Wiktoria, Cebulak Ewelina, jedynak Weronika, Just Wiktoria, Kuczkowska Anna, Świętoń Wiktoria, Wojciechowska Magdalena, Zawora Karolina, zajęła czwarte miejsce.

W meczu o miejsce na podium zawodniczki naszej szkoły przegrały różnicą jednej bramki z drużyną ZSE w Dębicy.

Jest to duży sukces naszej ekipy, która po długiej nieobecności powróciła do rozgrywek. Gratulujemy.

Klasyfikacja końcowa:

  1. ZS nr.2 Dębica

  2. II LO Dębica

  3. ZSE Dębica

  4. ZSZ Pustków-Osiedle

  5. ZSZ nr.1 Dębica

  6. ZS nr.4 Dębica

  7. I LO Dębica

  8. ZS Brzostek

  9. RZSZ Pilzno

Ważne: nasza strona wykorzystuje pliki cookies Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do przeglądania stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

  Akceptuje ciasteczka z tej witryny.
EU Cookie Directive Module Information