Awans do II etapu Podkarpackiego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie

b_150_100_16777215_00_images_plaakatt.jpgW dniu 10 stycznia 2018 r uczennice z naszej szkoły Natalia Ferenc oraz Monika Rogowska wzięły udział w Podkarpackim Konkursie Wiedzy o Bezpieczeństwie organizowanym przez WSPiA w budynku II Liceum Ogólnokształcącego w Dębicy. Pytania były bardzo trudne, w zmaganiach wzięło udział 56 uczniów z rejonu Dębickiego a do II etapu zakwalifikowały się tylko 4 osoby.

Obydwie uczennice napisały bardzo dobrze:

Natalia Ferenc uzyskała 22 pkt

Monika Rogowska uzyskała 24 pkt i zakwalifikowała się do II etapu.

24 stycznia 2018 r Monika będzie reprezentować Zespół Szkół Zawodowych w Pustkowie – Osiedlu podczas II ETAPU KONKURSU w siedzibie WSPiA w Rzeszowie.

Uczennice do konkursu przygotowała pani Justyna Szerszeń.

Życzymy powodzenia !!!