„FRYZURY NA WYSOKOŚCI” – LEKCJA W RAMACH INNOWACJI PEDAGOGICZNEJ STEWARD/STEWARDWSA

b_150_100_16777215_00_images_fryzury1.jpgW grudniu 2017 r. w klasie I technikum hotelarskiego została przeprowadzona lekcja pt. „FRYZURY NA WYSOKOŚCI”. Lekcja ta odbyła się w ramach innowacji, której głównym celem jest rozwijanie zainteresowań młodzieży branżą turystyczną i obsługą ruchu pasażerskiego w transporcie lotniczym i morskim. Na lekcji zostały wyświetlone filmy, w których stewardesy prezentowały różne uczesania stosowane przez nie podczas pracy w chmurach.

Najbardziej popularne i wygodne okazały się gładko zaczesane kucyki i koki.

Dziewczęta z klasy stewardes za pomocą grzebieni, wypełniaczy fryzjerskich i wsuwek upinały eleganckie fryzury. Stuprocentowy ład i porządek to idealna fryzura stewardesy. Puszące się włosy i wystające kosmyki są niedopuszczalne.

Kolejna lekcja w ramach innowacji to „Procedury bezpieczeństwa w samolotach”.

Bernadetta Ząbek

b_150_100_16777215_00_images_fryzury2.jpgb_150_100_16777215_00_images_fryzury3.jpg

Ważne: nasza strona wykorzystuje pliki cookies Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do przeglądania stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

  Akceptuje ciasteczka z tej witryny.
EU Cookie Directive Module Information