Mikołajki 2017

b_150_100_16777215_00_images_mikoaj22.jpgKiedy tylko nadejdzie grudzień, czuć w powietrzu nadchodzące święta. W naszej szkole o tym pięknym czasie przypominają świąteczne dekoracje, różne akcje organizowane po to, by pomagać innym, a tuż przed Bożym Narodzeniem – jasełka i wigilie klasowe.

Każdy z nas lubi nie tylko obdarowywać, ale i czasem być obdarowywany.

Samorząd Uczniowski postanowił podtrzymać tradycję organizowania mikołajek. Dlatego też w czwartek, 7 grudnia, szkolne korytarze wraz ze swoją świtą przemierzał św. mikołaj (to wbrew pozorom poprawna pisownia i w tej sposób odróżnienie tej bardzo rozpoznawalnej, nie tylko przez dzieci, postaci od prawdziwego św. Mikołaja – biskupa, którego oczywiście zapisujemy wielką literą).

Obecne w tym dniu osoby zostały obdarowane cukierkami.

Ważne: nasza strona wykorzystuje pliki cookies Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do przeglądania stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

  Akceptuje ciasteczka z tej witryny.
EU Cookie Directive Module Information