III OGÓLNOPOLSKI KONKURS TURYSTYCZNO - HOTELARSKI MISTRZ GOSCINNOŚCI CONCIERGE 2017

b_150_100_16777215_00_images_mistrz1.jpgW dniu 1 grudnia 2017r. uczennica Magdalena Wojciechowska z klasy II technikum hotelarskiego z innowacją pedagogiczną steward/stewardesa pod opieką Pani B. Ząbek uczestniczyła w III Ogólnopolskim Konkursie Turystyczno – Hotelarskim Mistrz Gościnności Concierge 2017. Konkurs odbył się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych - Małopolskiej Szkole Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego w Myślenicach.

b_150_100_16777215_00_images_mistrz.jpgW zmaganiach o tytuł "Mistrz Gościnności - Concierge " brało udział 10 uczniów z całej Polski. W trzech etapach konkursu musieli wykazać się wiedzą z zakresu hotelarstwa jak również umiejętnością organizacji pobytu gości hotelowych.

Ważne: nasza strona wykorzystuje pliki cookies Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do przeglądania stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

  Akceptuje ciasteczka z tej witryny.
EU Cookie Directive Module Information