„Matura i co dalej?” – VIII Podkarpackie Spotkanie Edukacyjne

b_150_100_16777215_00_images_salonnn.jpg15 listopada 2017 uczniowie klasy IV technik żywienia i usług gastronomicznych oraz uczniowie klasy III Liceum Ogólnokształcącego uczestniczyli wraz z wychowawcami panią Katarzyną Osak i panem Zbigniewem Żabickim w VIII Podkarpackim Spotkaniu Edukacyjnym. Było to spotkanie realizowane przez powiat dębicki, które miało na celu ułatwić uczniom klas maturalnych decyzję o wyborze dalszej drogi kształcenia.

Z tej okazji w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Janusza Korczaka w Dębicy zostały przygotowane stoiska, na których przedstawiciele uczelni wyższych prezentowali kierunki kształcenia, zachęcali do nauki i opowiadali o przedsięwzięciach realizowanych w reprezentowanych przez nich uczelniach. Podczas spotkania swoje oferty kształcenia zaprezentowali zarówno państwowe jak i prywatne uczelnie z całego kraju.

Opracowała Katarzyna Osak

b_150_100_16777215_00_images_salonnn1.jpgb_150_100_16777215_00_images_salonnn2.jpg

 

 

 

 

Ważne: nasza strona wykorzystuje pliki cookies Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do przeglądania stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

  Akceptuje ciasteczka z tej witryny.
EU Cookie Directive Module Information