„Matura i co dalej?” – VIII Podkarpackie Spotkanie Edukacyjne

b_150_100_16777215_00_images_salonnn.jpg15 listopada 2017 uczniowie klasy IV technik żywienia i usług gastronomicznych oraz uczniowie klasy III Liceum Ogólnokształcącego uczestniczyli wraz z wychowawcami panią Katarzyną Osak i panem Zbigniewem Żabickim w VIII Podkarpackim Spotkaniu Edukacyjnym. Było to spotkanie realizowane przez powiat dębicki, które miało na celu ułatwić uczniom klas maturalnych decyzję o wyborze dalszej drogi kształcenia.

Z tej okazji w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Janusza Korczaka w Dębicy zostały przygotowane stoiska, na których przedstawiciele uczelni wyższych prezentowali kierunki kształcenia, zachęcali do nauki i opowiadali o przedsięwzięciach realizowanych w reprezentowanych przez nich uczelniach. Podczas spotkania swoje oferty kształcenia zaprezentowali zarówno państwowe jak i prywatne uczelnie z całego kraju.

Opracowała Katarzyna Osak

b_150_100_16777215_00_images_salonnn1.jpgb_150_100_16777215_00_images_salonnn2.jpg