Konkurs Poezji Religijnej – eliminacje gminne

b_150_100_16777215_00_images_litera.jpgWiktoria Barnaś z kl. I LO reprezentowała naszą szkołę podczas Gminnych Eliminacji do Powiatowego Konkursu Poezji Religijnej. Była jedną z 29 uczestników, którzy 7 listopada na deskach sceny Domu Kultury w Pustkowie Osiedlu, zaprezentowali swoje umiejętności, wykazując się wyjątkową wrażliwością w interpretacji utworów religijnych (zarówno recytowanych, jak i poezji śpiewanej).

b_150_100_16777215_00_images_litera1.jpgWiktoria zaprezentowała wiersz Romana Brandstaettera pt. „Psalm bezsilności”. Otrzymała wyróżnienie, pamiątkowy dyplom i nagrodę. Serdecznie jej gratulujemy.

Więcej zdjęć i szczegółowych informacji na temat tego kulturalnego wydarzenia znajduje się na stronie CKiB:

http://www.ckib.pl/aktualnosci/gminne-eliminacje-do-powiatowego-konkursu-poezji-religijnej-4/